ZEYTİN HASAT ZAMANI NE ZAMAN ?

ZEYTİN HASAT ZAMANI 2019-2020 NE ZAMAN?

ZEYTİN HASAT ZAMANI YAKLAŞTI

Zeytin Hasat Sezonu
Zeytin Hasat Sezonu

Ağustos ayına girdik, Eylül ayı ortaları itibarı ile Zeytin Hasat zamanı, Erken Hasat Zeytinlerle başlayacak. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Zeytinliklerimizin sürülmesi, gübrelenmesi tamamlandı. Sulama ihtiyacı olan zeytinlerimizin sulanması işleri hala devam ediyor. Zeytin ağaçlarımıza zarar vermeden hasat yapmamızı sağlayan son teknoloji ürünü hasat makinalarımızın yıllık bakımları yapıldı ve sezona hazırlandı.

Yeni Sezonda zeytinlerimiz güzel mahsül verecek gibi görünüyor. Ekim ayında Ayvalık Cumhuriyet Meydanında kurulacak olan zeytin hasat şenliklerine katılarak zeytin hasadının coşkusunu tüm Ayvalıklılar ve misafirlerimizle birlikte yaşayacağız. Tüm müşterilerimizi ve Ayvalık sevenlerini bu muhteşem şenliğe bekliyoruz.

Zeytin Hasat zamanında buluşmak üzere…

Hasat Şenliği ile detaylar web sitemizden paylaşılacaktır. Yeni sezonda tüm zeytin üreticilerine ve tüm çiftçilerimize bol kazançlı bir sezon olması dileklerimizle.

 

Saygılarımızla

LovidaOlive

 

 

Lovida Olive
Review Date
Reviewed Item
Zeytin Hasat Zamanı / AYVALIK
Yazar Oyu
51star1star1star1star1star
Etkinlik
Ayvalık Zeytin Hasat Zamanı 2019
Başlama Tarihi
01/10/2019
Yer
Ayvalık, Murateli Köyü,Ayvalık,Balıkesir-10100

Article by Lovida Olive

2 replies added

  1. Aydın Kavcıoğlu Eylül 20, 2019 Cevapla

    2019-2020 ürün yılı, bereketli olsun. erken hasat başladığında, 5L. tenekenin fiyatını bildirirseniz , sevinirim. Teşekkürler.
    Aydın Kavcıoğlu

    • admin Ekim 15, 2019 Cevapla

      2019-2020 Hasat Sezonu Yeni Sıkım (Soğuk Sıkım) Filtresiz Erken Hasat Zeytinyağı fiyatları 18/10/2019 tarihi itibarıyla web sitemizde ( shop.lovidaolive.com )satışa açılacaktır.

Leave your comment