ayvalik_zeytin

BUTİK ZEYTİNYAĞI DÜKKANI & AİLE TARIM İŞLETMESİ

SOĞUK SIKIM ZEYTİNYAĞI

Gelenekler & Tutku

Lovida butik zeytinyağı dükkanı olarak bizler, dedelerimizin başlattığı zeytincilik mücadelesini  95 yıldır devam ettiriyoruz.  O zamanların zor şartlarında zeytincilik yaparak geçimlerini sağlayan dedelerimizden sonraki kuşaklar olarak bizler geleneklerimizi unutmadan ancak bilimin ışığında ilerleyerek İyi Tarım Uygulamaları kapsamında zeytincilik yapıyor ve Uluslararası Ödüllere sahip Yüksek Kalitede Soğuk Sıkım Zeytinyağı üretimi yapıyoruz.

İşimize Tutku ile bağlıyız..

Bilim ve teknolojinin de bize sunduğu olanaklardan da tam olarak faydalanarak;  zeytine ve doğaya saygı duyarak iyi tarım yapmayı, elde ettiğimiz ürünleri en iyi koşullarda Sağlık Bileşenleri Yüksek Zeytin ve Soğuk Sıkım Zeytinyağı haline getirmeyi ve en doğru koşullarda saklayıp paketleyerek Siz Sağlığına Önem veren dostlarımızla buluşturmayı hedefledik.

Lovida Zeytincilik, adını loveida ‘Love’ (AŞK) ve ‘ida’ (KAZDAĞI’ nın mitolojideki adı) birleşiminden almıştır. Yani lovida (idaaşkı) anlamına gelmektedir.

Zeytin için mükemmel toprak ve iklim koşullarına sahip bir Ülkenin ürettiği zeytinyağının Dünya sıralamasında neden son sıralarda olduğunu sorgulayarak üretim ve üretim stratejilerimizi belirliyoruz.

Misyonumuz Sağlık Bileşenleri açısından yüksek Polifenol içeren Kaliteli Soğuk Sıkım Zeytinyağı  üretmek ve “En İyi Ayvalık Zeytinyağını” tüm dünyaya tanıtmak. Bunun için tutkuyla çalışıyoruz…

 

Lovida Zeytincilik olarak; Ayvalık’ ın Murateli köyü ve Mutluköy de bulunan yaklaşık 400 dönüm arazimizde bulunan 4.800 adet zeytin ağacımız ile  İYİ TARIM uygulamaları kapsamında zeytin ve zeytinyağı üreticiliği yapıyoruz. Kalitemizin göstergesi olan Uluslararası Kalite Ödüllerimiz bizi daha çok motive etmekte ve yolumuza hiç bir şeyden taviz vermeden devam etmemize yardımcı olamktadır.

 

Saygılarımızla

Butik Ayvalık Zeytinyağı Dükkanı & Aile Tarım İşletmesi

Lovida Zeytincilik / Ayvalık

Lovida Butik Zeytinyağı Mağazamız

butik zeytinyağı
butik zeytinyağı

Üretim aşamasında gösterdiğimiz özeni zeytinyağlarımızı stoklarken ve paketlerken de gösteriyoruz. Şişelerimizi Avrupa Standartlarında kullanıyoruz, ürünlerimizi özel dolgulu, 3 kat sağlam kolilerde  muhafaza edilmiş şekilde kargoluyoruz…

ayvalık zeytinyağı