ayvalik_zeytin

BUTİK ZEYTİNYAĞI DÜKKANI

Gelenekler & Tutku

Lovida butik zeytinyağı dükkanı olarak bizler, dedelerimizin başlattığı zeytincilik mücadelesini  90 yıldır devam ettiriyoruz.  O zamanların zor şartlarında zeytincilik yaparak geçimlerini sağlayan dedelerimizden sonraki kuşaklar olarak bizler geleneklerimizi unutmadan ancak bilimin ışığında ilerleyerek tarım ve zeytincilik yapıyoruz.

İşimize Tutku ile bağlıyız..

Bilim ve teknolojinin de bize sunduğu olanaklardan da tam olarak faydalanarak;  zeytine saygı duyarak iyi tarım yapmayı, elde ettiğimiz ürünleri en iyi koşullarda mamul haline getirmeyi ve bu mamülleri en doğru koşullarda saklayıp paketleyerek siz tüketicilerle buluşturmayı hedefledik.

Lovida Zeytincilik, adını loveida ‘Love’ (AŞK) ve ‘ida’ (KAZDAĞI’ nın mitolojideki adı) birleşiminden almıştır. Yani lovida (idaaşkı) anlamına gelmektedir.

Zeytin için mükemmel toprak ve iklim koşullarına sahip bir Ülkenin ürettiği zeytinyağının Dünya sıralamasında neden son sıralarda olduğunu sorgulayarak üretim ve pazarlama stratejilerimizi belirliyoruz.

Amacımız Kaliteli Zeytinyağı üretmek ve “Türk Zeytinyağını” tüm dünyaya tanıtmak. Bunun için tutkuyla çalışıyoruz…

 

Lovida Zeytincilik olarak; Ayvalık’ ın Murateli köyü ve Mutluköy de bulunan yaklaşık 400 dönüm arazimizde bulunan 4.800 adet zeytin ağacımız ile  İYİ TARIM uygulamaları kapsamında zeytin ve zeytinyağı üreticiliği yapıyoruz.

 

Saygılarımızla
Butik Ayvalık Zeytinyağı Dükkanı
Lovida Zeytincilik

Lovida Butik Zeytinyağı Mağazamız

butik zeytinyağı dükkanı ayvalık
butik zeytinyağı dükkanı

Üretim aşamasında gösterdiğimiz özeni zeytinyağlarımızı stoklarken ve paketlerken de gösteriyoruz. Şişelerimizi Avrupa Standartlarında kullanıyoruz, ürünlerimizi ahşap kasalarda muhafaza edilmiş şekilde kargoluyoruz…

Lovida Zeytinyağı Mağazası Ayvalık