Zeytin Bahçelerimiz Ayvalık

Ayvalık Zeytin Bahçelerimiz;

Lovida Zeytincilik olarak, Ayvalık zeytin bahçeleri mizde, toplam 400 dönümde 4.800 adet zeytin ağacımızla dünyanın en kaliteli zeytinyağlarını üretmek için çalışıyoruz.

Bu harita şimdilik sadece zeytin bahçelerimizin konumlarını gösteriyor. Ama çok yakında zeytin bahçelerimizi fotoğraf ve videolarla yakından görebilecek, zeytinliklerimiz içerisinde gezinebileceksiniz. Daha ileri dönemde ise size zeytinlerimizin büyüme, olgunlaşma, hasat, nakliye ve sıkım aşamalarını da bu sayfada yayınlıyor olacağız.

Zeytin Ağacı Kiralama:

Lovida Zeytin Bahçeleri üzerinde bulunan ağaçlarımızdan, istediğiniz sayıda zeytin ağacını kiralama hakkına yakında sahip olacaksınız. Üzerine sizin etiketinizin asıldığı ağacınızı istediğiniz zaman gelip görmek, altında piknik yapmak, mahsülünü kendi ellerinizle toplamak, sonrada bu mahsülü istediğiniz gibi değerlendirmek size kalmış. Tüm bakımlarını biz üstlendik siz mahsülünü alın, Hayatta bir dikili Zeytin Ağacınız olsun. Mahsülünüzü ister sofralık zeytin yapmak için alın, isterseniz biz sizin için yapalım. İsterseniz yağ için size özel sıkım yapalım ve zeytinyağınızı size özel ambalajlarda teslim edelim… Yağ sizin ağaç sizin olsun.

Siz Nasıl isterseniz o şekilde ağacınızı kullanın.

Zeytin Ağacı Kiralama konusunda bilgi almak için 0 532 419 5586 no’lu GSM hattını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Saygılarımızla

Lovida Olive Ayvalık

zeytin bahçeleri